تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان100 متری /2خواب /در محله دنج و آرام

اپارتمان100 متری /2خواب /در محله دنج و آرام

2 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1391
قیمت کل
4٬099٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬990٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
8
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
4
با سلام
اپارتمان 100 متر
2خواب
طبقه 4
جنوبی
اسانسور
پارکینگ
انباری
سرویس ایرانی و فرنگی
سیستم BMS
کابینت ام دی اف
‐-----------------------------------‐------------
اپارتمان فوق تا برج 7 سال آینده دست مستاجر میباشد و مختص سرمایه گذاری

اینجا رویاها به خانه میرسند
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
موارد مشابه نیز موجود است