تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان123متر کارشناسان

اپارتمان123متر کارشناسان

2 سال پیش در اردبیل

متراژ
123
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
3٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬113٬000 تومان
طبقه
1
***نوساز کلید نخورده
***123متر
***3خواب مستر
***خام(کف سرامیک)
***طبقه1از6
***جنوبی
***16متری نگین
-------------------------------------------------------
املاک ایران جهان
خرید و فروش تخصصی
ملک های سنگین و زیر قیمت
ادرس:چهارراه حافظ 50متر به سمت پل سعدی
مشاوره رایگان با بهترین و کاربلد ترین مشاوران
از صفر معامله تا صد کنارتان هستیم