ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اپارتمان130متری صفر توس 43
اپارتمان130متری صفر توس 43
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬340٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬307٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
سند
قول نامه ای
جهت ساختمان
شمالی
تعداد کل طبقات
4
سلام خدمت همشهریان گرامی
✅آپارتمان 130متری صفر3خواب
✅غرق نور شیک تمیز
✅آپارتمان70متر دوخواب 950
✅آپارتمان 60متری 650
✅آپارتمان 70متری 750
✅آپارتمان از 600به بالا موجود میباشد
✅آدرس ملک:توس43غلامی14خدابنده
✅موقعیت مکانی عالی. و دسترسی به فروشگاه
درمانگاه
✅موارد مشابه با بودجه شما عزیزان موجود میباشد
✅زمین بامتراژای مختلف خانه کلنگی
✅پیش فروش اقساطی معاوضه شرایطی چکی
✅40تا50درصد نقد مابقی اقساط تا4تا6ماه
✅(روحانی)بابیش ازیه دهه تجربه در امور ملکی
✅دارای فایلینگ قوی
✅موارد خودرا به ما بسپارید تا در کمترین زمان پیگیری و انجام شود
✅کارای ساختمان پذیرفته میشود .ازپی تا بام
✅از اولین بازدید تا آخرین امضا درکنار شما✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
hamidrohani amlak
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت