تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان167متر تک واحد بلوار کشاورز

اپارتمان167متر تک واحد بلوار کشاورز

1 سال پیش در کرمان

متراژ
167
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬910٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
با سلام هادی کرمی هستم مشاور ملکی شما

فروش اپارتمان 167متری تک واحد بلوار کشاورز دوکله
3خواب(1خواب مستر دار)

ساختمان بسیار خوش نقشه و با توجه به دو کله بودن ملک بسیار خوش نور میباشد

امکانات
کف سنگ
کابینت ممبران
پرده
لوستر
اسپلیت

ساختمان تک واحد میباشد کلا5واحد

6دانگ ملک سند تک برگ

با توجه به سند تک برگ قابلیت دریافت وام مسکن را دارد و همچنین قابلیت رهن واحد تا 1/200

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید
ساعت پاسخگویی 7صبح الی24 شب

ادرس دفتر: هوشنگ مرادی بعد از کوچه16 نرسیده به میدان گاندی