تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان219 متری هوشنگ مرادی پشت هتل پارس

اپارتمان219 متری هوشنگ مرادی پشت هتل پارس

1 سال پیش در کرمان

متراژ
219
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
9٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬835٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام هادی کرمی هستم مشاور ملکی شما

فروش اپارتمان 219 متری 3 خواب هوشنگ مرادی (پشت هتل پارس)

ساختمان تک واحد و شخصی ساز میباشد بسیار خوش نقشه

امکانات ساختمان دارای اشپزخانه کثیف و تمیز
کابینت هایگلاس کف سرامیک و طراحی بسیار شیک و خاص پسند

موقعیت ساختمان جنوبی میباشد از دو طرف نورگیر مستقیم

سند 6دانگ ملک تک برگ اماده انتقال سند

با توجه به سند تک برگ دریافت وام مسکن امکان پذیر میباشد تا مبلغ 800میلیون و همچنین امکان رهن واحد تا 1/300 میلیارد امکان پذیر میباشد

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید
ساعت پاسخگویی 7صبح الی24 شب

ادرس دفتر: هوشنگ مرادی بعد از کوچه 16 نرسیده به میدان گاندی املاک پادمیران