تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان58متر/روبه نما/پارکینگ/پلان مهندسی

اپارتمان58متر/روبه نما/پارکینگ/پلان مهندسی

1 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
1٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬241٬000 تومان
طبقه
2
بنام تک معمار هستی

اگر به دنبال یک واحد استثنایی و مدرن و کاملا شخصی ساز هستید در یک لوکیشن فوق العاده
بازدید این واحد ازدست ندهید

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜
سازه ای مدرن♈نقشه ژورنالی♈متریال وارداتی

♈. 58متر سالن سرتاسر نورگیر
♈ دو خواب تخت خور بزرگ سلطنتی پرازکمددیواری(مستر)
♈آشپزخانه بزرگ و پراز کابینت(هایگلس ترک2023)

✅لوکیشن درباری(دسترسی فول العاده محلی)
✅ساختمان کاملا شخصی ساز/سازنده بنام منطقه

عکسا برای واحد میباشد

⚜کارشناس ارشد و مشاور امور ملکی شما : خانم قربانی ⚜
کد 98
عکسا برای واحد میباشد
موجود میباشد
افتخار برندی که میتوانید به ان اعتماد کنید