تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان65متری نواب

اپارتمان65متری نواب

2 سال پیش در شهریار

متراژ
65
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬030٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬230٬000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
آپارتمان
✅ 65متری
✅طبقه اول
✅خونه  تمیز و مرتب است
✅همسایگان بسیار بافرهنگ
✅دو خوابه
✅کف سرامیک
✅ کابینت ام دی اف
✅واقع در محدوده بلوار نواب
✅دسترسی آسان به تمامی مراکز خرید و نانوایی و مدارس و...
✅دسترسی راحت به مراکز رفاهی
املاک چی ملک با سالها تجربه بهترینها را به شما معرف می کند
✔️❇️✅️❌️❗️⁉️مشاورشما:امیررضافرمانبر