تائید
فروش مسکونیآپارتمانایرانخودرو نیمه فول 80متری تاپ لوک

ایرانخودرو نیمه فول 80متری تاپ لوک

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
80
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬625٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
بهر بلوار فشند
پروژه ایرانخودرو
تمامیه امکانات رفاهی درمانی و آموزشی موجود در پروژه می باشد
مدرسه 3 مورد
املاک پیمان با سابقه ای درخشان
واحد از 600تومان موجود می باشد
خرید و فروش ملک خودتون رو به ما بسپارید
در کمتر از 24 ساعت تضمینی
تمام وقت در خدمت شما هستیم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک پیمان

هدف ما ایجاد فضایی امن برای سرمایه گذاری و خرید شماست