تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیاینجاآینده ساخته می شود زمین فوق العاده در بالته

اینجاآینده ساخته می شود زمین فوق العاده در بالته

11 ماه پیش در کاشان

قیمت کل
3٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬000٬000 تومان
⚜مشاورین املاک VIP⚜
مشاور امور ملکی: سید محمدرضا مبینی

⚜ **زمین 170 متری دوبر - بالته** ✔ 
**موقعیت:** منطقه ویلایی بالته 
✔ **متراژ:** 170 متر 
✔ **نوع زمین:** دوبر 
✔ **نوع سند:** قولنامه معتبر 
✔ **قیمت:** متری 20 میلیون تومان 

✔ **مناسب برای ساخت وساز و سرمایه گذاری با دسترسی عالی** 
تماس بگیرید جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید 
⚜مشاوره رایگان و مورد های مشابه فقط یک تماس با شما فاصله دارد⚜
⚜جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید⚜

آدرس: خیابان امیرکبیر_مجتمع اداری امیرکبیر