تائید
فروش مسکونیآپارتمانبا 3 میلیارد و 500 صاحب خانه ای فول امکانات شوید

با 3 میلیارد و 500 صاحب خانه ای فول امکانات شوید

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1386
اتاق
1
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬770٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
شمالی
تعداد کل طبقات
5
یا الرزاق

61متر سندی
تک خواب بزرگ مستر با کمد دیواری
سالن بزرگ پرده خور با چیدمان عالی

موقعیتی منطقی برای سرمایه گذاری

ساختمانی آرام و با مدیریت کارآمد

در لوکیشینی دنج با دسترسی عالی

آینده خود را تضمین کنید

قیمت امضا 4/500
500وام قابل انتقال بنام خریدار جدید
500رهن مستاجر

اولین خریدار با پرداختی عالی در اولویت میباشد!!!!
**********************
فایلینگ قوی متناسب با بودجه شما عزیزان
با ما واحد خود را سه روزه اجاره دهید ، یک هفته ای بفروشید
املاک وصال
مشاوره ملکی رایگان.
مشاور شما امیر قلیزاده