تائید
فروش مسکونیخانه و ویلابا یک میلیارد ویلایی بخر

با یک میلیارد ویلایی بخر

1 سال پیش در ساوه

متراژ
52
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬000٬000 تومان
متراژ زمین
60
بالکن
دارد
فقط با یک میلیارد خونه ویلایی بخر

60 متر با بر 7

طبقه بالا قابل ساخت

قابلیت رهن تا 200 میلیون

شهرک هدایت کوچه 6 متری بن بست

تعدادی از فایل های موجود در املاک

ویلایی دو طبقه هدایت 1/900/000/000
ویلایی 100 متری آوینی 2/000/000/000
ویلایی دو طبقه و نیم شهرک فجر4/600/000/000
طبقه شهرک فجر 2/430/000/000
طبقه شهرک فجر 2/700/000/000

زمین 120 متری کمیل 1/250/000/000
زمین 182 متری عباس آباد پروانه دار 2/750/000/000
زمین 101 متری کمیل 620/000/000

باغچه 430 متری 250 میلیون
باغچه 970 متری 1/350میلیون
باغچه و باغ 2500 متری 2/500 میلیون
باغ 7000 متری پر محصول 4/300/000/000
باغچه 277 متری 200 میلیون

باغ ویلا 900 متری 3 میلیارد
خونه باغ 800 متری داخل شهر 2/400 میلیون

مشاور شما مهری
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

آدرس دفتر :کوی مهر ،پشت اداره ثبت اسناد،سایت مسکن مهر