تائید

باغ 600 متری

2 سال پیش در مشهد

متراژ
120
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬333٬000 تومان
متراژ زمین
600
بالکن
دارد
سلام
باغ 600 متری
آب برق گاز
داخل مجموعه
120 متر بنای 2 خواب
شیک و تمیز
شاهنامه 76

موارد مشابه در منطقه موجود است
خرید و فروش زمین باغ ویلای خود را در الهیه طرقبه و شاندیز به تیم تخصصی املاک پرنده بسپارید.

آدرس دفتر:ابتدای جاده شاندیز بلوار فرمانیه روبروی فرمانیه 4 املاک پرنده.
علیرضا غفاریان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارگزاری پرنده مقابل فرمانیه 4