ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
باغ 7000متری با سند تک برگ
باغ 7000متری با سند تک برگ
2 هفته پیش در ملارد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
5,000,000 تومان
باغ 7000 متر
بر60
چهار دیواری شده
با انواع درختان میوه
قابل تفکیک به متراژ کوچکتر
آب برق گاز تا 500متری باغ
تانکر آب 10000هزار لیتری
لوکیشن عالی
بر خیابان
تهاتر با تجاری داخل فردیس یا آپارتمان تا نصف مبلغ
الباقی نقد
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
املاک انتخاب فرزاد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت