تائید

باغ آلو 1000 متری کمالوند

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
1000
ساخت
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬700٬000 تومان
سند اداری
دارد
✴بنام خالق هستی✴
✴املاک بزرگ رستگاری✴

✅باغ 1000 متری،درختان 4 ساله
✅آب چاه
✅سند تک برگ
✅قابل معاوضه با خودرو
✅آدرس:کمالوند،روستای فقیران

آدرس املاک شعبه دوم:کوی فلسطین ،پایینتر از بیمارستان عسلیان
============================
بامدیریت:آقای شاهیوند
کارشناس:خانم بهرامی