تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ اشکاوند ،باهمه امکانات،لوکیشن عالی

باغ اشکاوند ،باهمه امکانات،لوکیشن عالی

10 ماه پیش در صفه

متراژ
100
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
4000
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬000٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باغ 4000 متری اشکاوند

✔️4000متر
✳️با دیوار
✔️سند تک برگ
✳️تمام مجوز های لازم
✔️آب ،برق،گاز
✳️استخر ،زمین بازی
✔️آتشکده ودرختان میوه
✳️باغ مناسب رستوران و تالا لوکیشن باغ واقعا عالی هستش
✔️قیمت قابل مذاکره
✳️امکان معاوضه با آپارتمان و پول

✅️برای وقت هم ارزش قائل باشیم ✅️

⚜️املاک نجفی ⚜️
✔️خرید و فروش ✔️
✔️رهن و اجاره ✔️

(فروش ،ساخت،مشارکت،بازسازی،تهاتر ،امیریه(امیرحمزه)،ولیعصر ،کشاورزی،گلزار،شفق،دکتر حسابی،مجموعه گلها،ارتش،حسین آباد،حکیمح نظامی،رودکی،محتشم کاشانی ،سجادیه ،سیمین،)

✔️برای بازدید لطفا تماس بگیرید✔️

آدرس املاک:شهرک امیریه نبش خیابان پنجم