تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهباغ رستوران تالار تهاتر سند دار

باغ رستوران تالار تهاتر سند دار

1 سال پیش در قم

متراژ
1150
ساخت
1397
اتاق
+4
قیمت کل
15٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬043٬000 تومان
سند اداری
دارد
سلام
عرض ادب و احترام
باغ رستوران فوق العاده زیبا
بسیار شیک و خوش نقشه
سند تک برگ
1150 متر
400متر بنا،220 متر رستوران
80متر قهوه خانه
8تا آلاچیق
6تا تخت روباز
مخزن آب 60 هزار لیتری
چاه آب شخصی
1 ساعت آب قنات در هفته
آب برق گاز،تلفن 2 خط
ظرفیت 150نفر مهمان
جای پارک 30 تا ماشین
رستوران فعال میباشد
رستوران در تاج خاتون میباشد