تائید

باغ رستوران فعال

2 هفته پیش در فاز 4

متراژ
3550
ساخت
1400
اتاق
+4
قیمت کل
‏145,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,845,000 تومان
باغ رستوران فعال در پردیس منطقه گردشگری گلدره به متراژ 3550 متر باغ حرفه ای درختان میوه محوطه سازی بسیار زیبا دارای 20 آلاچیق 150 متر سالن 30 متر سزیذاری آشپز خانه وآماده سازی چند اتاق
آلاچیق بزرگ وی آی پی آب برق چاه آب
درصورت خرید مشتری برای اجاره هست ماهی سیصد میلیون