تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ زمین ویلایی تهراندشت آران سند دار

باغ زمین ویلایی تهراندشت آران سند دار

2 سال پیش در کرج

متراژ
120
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬333٬000 تومان
متراژ زمین
1200
بالکن
دارد
1200متر شهرکی
اب برق قانونی کنتور شخصی
100متر بنا قدیمی قابل استفاده
استخر الاچیق شهرک قدیمی با اصالت
سند دفترچه ای قابل تهاتر با اپارتمان
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید