تائید
فروش مسکونیآپارتمانباغ فیض/مهستان/63متر2خواب/کم واحد/دوکله نور

باغ فیض/مهستان/63متر2خواب/کم واحد/دوکله نور

2 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬571٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
22بهمن_مهستان

__________دسترسی و لوکیشن بینظیر___________

63متر2خواب
کم وحد

دارای...
انباری
بالکن

****نور و نقشه فرار از انتظار شما و قابل چیدمان*****
واحد دوکله نور (نور شمال و جنوب)

نما و مشاعات عالی و بسیار تمیز

$$$$زیر قیمت منطقه مناسب سرمایه گذاری$$$$
مالک صد در صد فروشنده

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.
_________________________________
کارشناس امور ملکی شما:
خانم دوستی