تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ نقلی 515 متری یکانه باغستان های ارم 2

باغ نقلی 515 متری یکانه باغستان های ارم 2

2 سال پیش در همدان

متراژ
515
ساخت
1402
قیمت کل
510٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
990٬000 تومان
متراژ زمین
515
بالکن
دارد
سند
قول نامه ای
♻️همدان جاده ملایر یکانه باغستان های ارم 2

♻️515متر

♻️فنس کشی

♻️چاه ،آبیاری قطره ای

♻️منبع 4000لیتری

♻️استخر

♻️یک طرف دیوار

♻️پی ساختمان

♻️30 تا درخت میوه