تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا 1000متری دوخواب چهار باغ شهرک حافظیه

باغ ویلا 1000متری دوخواب چهار باغ شهرک حافظیه

1 سال پیش در کرج

متراژ
150
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬500٬000 تومان
متراژ زمین
1000
باغ ویلای
1000متری
بنای 150متری
داری استخر
امتیاز برق کنتور
آب چاه گاز مصرفی
درخت های کهن سال
داخل تصویر مشخص هستش سرسبز
خیابان 10متری
نزدیک بلوار خلیج فارس
موقیعت عالی
با کیانمهر ده دقیقه فاصله دار
تهاتر دارم
60درصد
فروش فایل شما
کمتر از 20روز
املاک چنار
باتشکر از دیوار