تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا 500متر گلدشت قلعه سفید

باغ ویلا 500متر گلدشت قلعه سفید

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
500
ساخت
1402
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬400٬000 تومان
متراژ زمین
500
بالکن
ندارد
✅️بانک اطلاعات املاک
✅️خریدو فروش تخصصی انواع باغ و ویلا تجاری و مسکونی کارگاهی و اداری در منطقه باتوجه به سلیقه و نیاز مشتری
☑️واقع در قلعه سفید
☑️متراژ زمین500متر
☑️دارای درخت فراوان و بارده
☑️چهاردیواری درب
☑️آب چاه کشاورزی و کانال
❌️قیمت مناسب فرصت محدود هرچه سریعتر جهت هماهنگی بازدیدوخرید تماس بگیر❌️

⚜️تنها با تایپ نام آژانس⭐️ عمارت طلایی⭐️ در قسمت جستوجوی دیوار و یا مراجعه به همه آگهی های آژانس تعدادی از موارد را مشاهده فرمایید
⚜️فلکه گلدشت ابتدای خیابان منتظری اولین مشاوراملاک⭐️⭐️ املاک عمارت طلایی⭐️⭐️