ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
باغ ویلا/520متری120متربنا/سهیلیه زعفرانیه تهراندشت
باغ ویلا/520متری120متربنا/سهیلیه زعفرانیه تهراندشت
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬500٬000 تومان
متراژ زمین
520
بالکن
دارد
الهی روزیتون هزار برابر....
ویلا 520متری
120متربنا کلید نخورده
2خواب یک خواب مستر
استخر تمام کاشی
تصفیه خانه فعالی
چهارفصل
آبنما و....
آب و برق و گاز وصل
درب ریموت دار
شهرکی با نگهبانی 24ساعته
آتشکده
بازدید همه روزه
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
کاظمی هستم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت