تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا 750 متری در ابشار سوم

باغ ویلا 750 متری در ابشار سوم

20 ساعت پیش در بهارستان

متراژ
150
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
750 متر مربع
قیمت کل
‏7,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,933,000 تومان
750متر زمین
150متر ساخت
امیر طبالی