تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا برق و گاز گلدشت قلعه سفید

باغ ویلا برق و گاز گلدشت قلعه سفید

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
200
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬166٬000 تومان
متراژ زمین
1800
بالکن
دارد
✅️بانک اطلاعات املاک
✅️خرید و فروش امن آسان راحت بصرفه و مطمئن بدون اتلاف وقت و انرژی با املاک رسمی و معتبر
☑️باغ ویلا واقع در قلعه سفید
☑️متراژ زمین 1800 متر
☑️دارای سند تک برگ
☑️کنتور گاز کنتور برق شخصی
☑️ساختمان بزرگ قابل بازسازی مجوز دار
☑️استخر آب انبار آلاچیق و ..
☑️آب فراوان چاه و کانال زاینده رود

✅️قیمت مناسب فایل کمیاب همین الان تماس بگیر تماس

⚜️تنوع در ارائه بهترین انواع باغ و ویلا با هر اندازه و متراژ و قیمت و سلیقه ای

آدرس دفتر: فلکه گلدشت ابتدای بلوار منتظری اولین مشاوراملاک⭐️ املاک عمارت طلایی⭐️