تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا به مساحت 5050متر

باغ ویلا به مساحت 5050متر

1 سال پیش در فردیس

متراژ
180
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
57٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬287٬000 تومان
متراژ زمین
5050
بادرود فراوان
باغ ویلا به مساحت 5050متر مسطیل
50 در 101
180متر ویلا نوساز
سه خوابه با نامه جهاد
قابلیت ساخت 260متر ویلا که نامه جهاد آن آماده می باشد
استخر
موتور خانه
30000لیر منبع آب ذخیره
تامین آب از دوتا چاه مجزا
برق تک فاز
برق 3 فاز
گاز آماده لوله کشی
سند تک برگ آماده دفتر خانه .
فقط بصورت نقد فقط نقدی بخاطر احتیاج مالکین .
کارشناس فروش . ......حمیدرضا مشهدی