ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
باغ ویلا شاهنامه 34 سند ششدانگ تک برگ
باغ ویلا شاهنامه 34 سند ششدانگ تک برگ
4 روز پیش در کلاته برفی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
800
قیمت کل
8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
10,375,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باسلام و احترام
.باغ ویلا در بهترین لوکیشین شاهنامه به فروش میرسد
.
✅متراژ :800 متر (20در 40)
✅مدارک کامل و آماده انتقال
✅سند شش دانگ تک برگ ملکی
✅حدود 100 متر بنا + روف گاردن
✅انشعابات کامل (کنتور آب -کنتور گاز -برق ترانس )
✅درختان 12 ساله (گردو فرانسوی -شاه توت-بادام-سنجد -سیب-انگوریاقوتی-انواع توت -زالزالک و......)
✅باربیکیو اختصاصی
✅دارای دو مخزن آب 2000 هزار لیتری و 200 لیتری
✅دارای استخر روباز
✅دارای سرسره و تاب
.
.مجموعه دفتر املاک آتی ساز
با مدیریت :جناب مهندس قلعه نوی
# باغ ویلا # شاهنامه #سند
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت