تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا شهرکی 440 متری ب*ق*ی*مت

باغ ویلا شهرکی 440 متری ب*ق*ی*مت

1 سال پیش در نوشهر

متراژ
250
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
11٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬136٬000 تومان
متراژ زمین
440
بالکن
دارد
کد: 98845
⚡شهرک بااصالت برجاده اصلی با 60 پلاک وحدودا 90درصد ساخته شده

✅420 متر زمین + 260 متر بنا + 3خواب
✅فرنیش کامل برای راحتی شما
✅تراس بزرگ و قابل چیدمان
✅محوطه سازی زیبا و مشجر بدون مشرف
✅شهرکی زیبا با امنیت بالا و ساکنین باlevel
✅ گیت نگهبانی مستقر با مدیریت قوی
✅فاصله کوتاه با اتوبان اصلی و مراکز رفاهی
✅این ویلای ارزنده و زیر قیمت دارای سند جواز و پایانکار میباشد.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
☎برای هماهنگی بازدید و خریدی شیرین با من فرزانه کریمی در ارتباط باشید.