تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا شیک مدرن با امتیازات کامل سند تک برگ

باغ ویلا شیک مدرن با امتیازات کامل سند تک برگ

1 سال پیش در مشهد

متراژ
550
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬454٬000 تومان
متراژ زمین
1100
با سلام

1100 متر زمین
550 متر زیربنا
90 متر تجاری
استخر تمام شیشه ای
مجهز به سیستم امنیتی و کنترل راه دور پیشرفته
مجهز به سیستم نورپردازی و آبنمای بسیار زیبا

ابتدای جاده شاندیز
مقابل فرمانیه 4
کارگزاری املاک پرنده

خرید و فروش زمین آپارتمان باغ ویلا در خدمت شما هستیم .
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارگزاری پرنده مقابل فرمانیه 4