تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیباغ ویلا مجتمع زیتون

باغ ویلا مجتمع زیتون

1 سال پیش در مشهد

قیمت کل
2٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬777٬000 تومان
❇️به خداوند جان و خرد❇️
✅️درود فراوان خدمت شما بزرگواران
✅️زمین ویلایی مجتمع زیتون
✅️360 متر با حاشیه 13 متر
✅️لوکیشن عالی
✅️امتیازات روی زمین
✅️موارد مشابه با متراژ بالا هم موجود میباشد
✅️ 600 متر تا 1000 متر
✅️ویلای آماده هم موجود میباشد
✅️خرید و فروش تهاتر
✅️خانه ویلایی اپارتمان
✅️باغ ویلا باغچه
✅️زمین باغی مسکونی
✅️باغ پسته....هکتاری
✅️املاک قاسم حسن زاده
✅️آدرس دفتر بین شاهنامه 19 و 21✅️