تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا مدرن تهراندشت، سعیدآباد،

باغ ویلا مدرن تهراندشت، سعیدآباد،

2 سال پیش در کرج

متراژ
120
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬904٬000 تومان
متراژ زمین
420
بالکن
دارد
⚜ املاک ویلادژ⚜              
      _____

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
همیشه یک پیشنهاد خاص و ویژه برای شما داریم ملک های دنج و خاص شما دست ماست
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

✅ 420 متری مدرن
❇ 120 متر بنا لاکچری

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
دپارتمان ملکی ویلادژ با بزرگترین مشاورین املاک در منطقه با تخصص در زمینه ویلا و باغچه
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

تهراندشت، سعیدآباد