تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا مدرن سنددار سرخاب تهراندشت

باغ ویلا مدرن سنددار سرخاب تهراندشت

1 سال پیش در کرج

متراژ
220
ساخت
1401
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
12٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬964٬000 تومان
متراژ زمین
560
بالکن
دارد
⚜️ املاک ویلادژ ⚜️             

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

✅ 560 متر زمین بدون مشاعات
✳️ 220 متر بنا لاکچری و مدرن
✅شهرکی
✳️ نگهبانی 24 ساعته

✳️ تخفیف ویژه برای خریدار محترم✳️

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

با جستجوی نام ویلادژ میتوانید تمامیه فایل های مارو مشاهده کنید

تهراندشت، سعیدآباد