تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا کاهو 900 متری فول متریال

باغ ویلا کاهو 900 متری فول متریال

2 سال پیش در مشهد

متراژ
900
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬444٬000 تومان
متراژ زمین
900
فضا سازی شده
ویلا 170 متری
کالینت چوب
دوخواب
گرمایش از کف
جهت اطلاعات کامل تماس بگیرید
__________________________________
کارگزاری املاک آریا سجادیه 22