تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا کلاسیک چسب بافت تهاتر تهراندشت سعیداباد

باغ ویلا کلاسیک چسب بافت تهاتر تهراندشت سعیداباد

1 سال پیش در کرج

متراژ
110
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬666٬000 تومان
متراژ زمین
420
بالکن
دارد
باغ ویلا کلاسیک مناسب سکونت در تهراندشت
تاپ ترین لوکیشن منطقه:سعیداباد
420متر زمین
110متر بنا
دوخواب مستر فول فرنیش
کابینت.کمد دیواری.شیرالات نصب
استخر چهارفصل فعال
محوطه سازی شده با انواع درختان مثمر
آب.برق.گاز شهری
داخل شهرک ویلایی با نگهبانی 24ساعته
(درب مستقل)
قابل تهاتر با واحد مسکونی
جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
***********
{با جستجوی نام (ویلا دژ) تمامی فایل های ما را مشاهده کنید}