تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلای 500 متری در شهرک قدیمی خوشنام

باغ ویلای 500 متری در شهرک قدیمی خوشنام

1 سال پیش در فردیس

متراژ
500
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
متراژ زمین
500
باغ ویلای مدرن
500 متر خوشنام شهرک گلها
انشعابات کامل
دوخوابه ، فول امکانات
دارای استخر و الاچیق
امکان واگذاری بصورت فول فرنیش
مالک منعطف و مبادی آداب .
همین حالا تماس بگیرید .

املاک 1840 ؛ جامعترین فایلینگ زمین ، ویلا و آپارتمان در شهرکناز ، خوشنام و دهکده فردیس .

املاک 1840 دارای گواهینامه استاندارد ایزو 9001 در سیستم سازی و مشتری مداری
Cusr Care Service

املاک بزرگ 1840 با حضور و مشارکت ریاست محترم اتحادیه املاک فردیس آقای پیمان مددی .

کنار ما ؛ امن داد و ستد کنید .

گروه بازرگانی و املاک 1840
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور مدیریت املاک 1840