تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلایی 870 متری در خسروشاه

باغ ویلایی 870 متری در خسروشاه

2 سال پیش در تبریز

متراژ
40
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬298٬000 تومان
متراژ زمین
870

✅حق آبه از چاه عمیق بصورت مالکیت
✅اعیان 40 متری
✅ حصار کشی شده
✅ درختان جوان
✅ استخر آب
✅ ترانس برق جلوی درب
✅ همسایگان فرهیخته
✅امنیت بالا
______________________________________________

⚜️ قویترین فایلینگ منطقه در دستان شماست
⚜️ پاسخگویی در اسرع وقت با کارشناسان متعهد
⚜️رکورد سرعت در فروش با شبکه گسترده
⚜️موارد مشابه و بیشتر اعم از باغ و ویلا ، زمین ، حیاط ویلایی ، آپارتمان، قطعه مسکونی و تجاری و مغازه ، سوله صنعتی و کارگاه و.. را از ما بخواهید
_______________________________________________

نشانی دفتر مرکزی ؛ اسکو ، خیابان ورزش نرسیده به رستوران خاتم ،گروه مشاورین املاک میخک اسکو

_______________________________________________

مشاور و امین شما: مهدی مقدم

✅✅مشاور برتر =انتخاب بهتر ✅✅