تائید
فروش مسکونیآپارتمانباغستان غربی 150 مترسنددار/نوسازکلیدنخورده/روب نما

باغستان غربی 150 مترسنددار/نوسازکلیدنخورده/روب نما

1 سال پیش در کرج

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
باغستان غربی شبنم سه
✔️ واقع در لوکیشن تاپ منطقه باغستان غربی و شبنم ها
❌ 950 میلیون رهن در صورت تمایل (بعهده ما)
❌ 960 میلیون وام اوراق مسکن قابل دریافت(20روزه)
❌ تنها با 4/690 نقد صاحب خانه نوساز سنددار فول در منطقه پرپیشرفت باغستان غربی در لوکیشن تاپ شوید❌
⭐ نوساز کلیدنخورده ، فول و تکمیل ، اکازیون زیرقیمت⭐
طبقه سوم
3 خواب
کابینت هایگلس ترک
هود تاچ مورب ، گازرومیزی
سیستم هوشمند
بالکن بزرگ رو ب آفتاب و نما
شمالی رو ب نما (نورگیر و آفتابگیر عالی)
5 طبقه 2 واحدی (بدون دیوار مشترک باهمسایه)
دارای 2 حمام مستر و فرنگی
پارکینگ اختصاصی
جای پارک مهمان
انباری اختصاصی
آسانسور 6 نفره
سند تک برگ آماده انتقال
نما سنگ شیک ، مشاعات بینظیر
❌دسترسی عالی ب تمام مناطق باغستان غربی ، دهکده تفریحی ورزشی ،باغستان ،گوهردشت ،اتوبان همت وو..
❌ دسترسی عالی ب تمام مراکز خرید منطقه ، بازار روزها ، هایپر مارکت ها وو..
❌ اکازیون از هر لحاظ هم قیمت هم لوکیشن و متریال❌
⚡⚡ زیر قیمت منطقه و کارشناسی ⚡⚡
غنچه (( کارشناس و متخصص امور ملکی ))
❌❌ فروش ملک شما در کمتر از 10 روز ❌❌