تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیباغچه 260 متری چهاردیواری

باغچه 260 متری چهاردیواری

2 سال پیش در شهریار

قیمت کل
700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬692٬000 تومان
باغچه با متراژ های مختلف

دارای سند مادر
همراه کد رهگیری معتبر املاک
دارای پلاک ثبتی زمین
دارای نقشه مهندسی
درختان بارده
اطراف ملک 80 درصد ساخته شده
رو به پیشرفت فراوان
منطقه تهرانی نشین

امکانات رفاهی کامل

شرایط پرداخت نقد و اقساط
شرایط معاوضه با انواع خودرو

خرید مستقیم از مالک