تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیباغچه باغ 373 متری

باغچه باغ 373 متری

2 سال پیش در شهریار

قیمت کل
640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬715٬000 تومان
((بسـمه تعـالی))
.
.
.
،، باغچه به متراژ 373 متری مفید بدون کسری
،، دارای سند مادر قابل استعلام
،، تفکیک و مشخص شده
،، نقشه هوایی نقشهد UTM
،، کد رهگیری - عرصه و اعیان
،، نگهبانی24 ساعته

مسعود هستم مالک ♥️✅