ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
باغچه زیبا 1600 متری در تنکمان
باغچه زیبا 1600 متری در تنکمان
2 سال پیش در هشتگرد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
1
ساخت
1396
قیمت کل
1٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬000٬000 تومان
متراژ زمین
1600
بالکن
ندارد
1600 متر باغچه
درختان 8 و 10 ساله گردو ، گیلاس ، بادام ، هلو
سهمیه آب کشاورزی از موتور مجوز دار
دور دیوار یک متری 7 ساله
استخر ذخیره آب
آبیاری قطره ای تحت فشار
مدارک کامل
فاصله تا انشعاب برق 10 متر
فاصله تا انشعاب گاز 300 متر
منطقه دنج و دور از هیاهو
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
09126177764
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک 09380500194
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت