تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغچه ویلا 350 متری *مبله/دهکده توریستی

باغچه ویلا 350 متری *مبله/دهکده توریستی

1 سال پیش در چمستان

متراژ
190
ساخت
1399
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬142٬000 تومان
متراژ زمین
350
بالکن
دارد
سند
تک برگ
❌❌❌قیمت زمین ها در قوارهای مختلف از 350 میلیون و قیمت ویلا ها از 1300 شروع می شود ❌❌

گروه متخصصین ملکی در ارائه ویلا ها و زمین های منطقه بعنوان کارشناس مورد اعتماد شما خدمت گذار میباشد

در اسرع وقت برای خرید ملک های کاسبی و زیر قیمت منطقه در اقساط بلند مدت با ما تماس بگیرید

جهت قیمت هر ملک بر اساس پیش پرداخت ها و شرایط اقساط با مشاورین خود تماس حاصل فرمایید