تائید
فروش مسکونیآپارتمانبالاتر از فلکه اول/83متر/فرعی عریض/تاپ لوکیشن

بالاتر از فلکه اول/83متر/فرعی عریض/تاپ لوکیشن

1 سال پیش در تهران

متراژ
81
ساخت
1382
قیمت کل
8٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
108٬641٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
9
مسکن فرشته( لطفا با دقت مطالعه شود)

فروش فوق العاده و به قیمت یک دستگاه آپارتمان به مدت محدود.!!

81 متر 2خوابه طبقه 3بسیار خوش نقشه و بدون پرتی

سالن مربع و دلباز و قابل چیدمان عالی

آشپز خانه هاگیلاس و پر کابینت و مخصوص خانم های خوش سلیقه( سخت پسند)

اتاق خواب های 12 متری و کمد دیواری های جادار

مشاعات بی نظیر و همسایگان با فرهنگ .

مالک صددرصد فروشنده و جای تخفیف هم دارد و آماده امضا

و توضیحات شنیدنی دیگر

کارشناس و امین شما در منطقه
سعید خزایی

فایل های مشابه نیز موجود می باشد (مناسب بودجه و سلیقه شما)

_________________________________________

مالکین محترم محدوده تهرانپارس

اگر قصد فروش یا اجاره آپارتمان یا کلنگی خود را دارید
در عرض 10 روز کاری با تبلیغات گسترده برایتان
انجام می دهم .فقط کافیست با من تماس بگیرید.

من بهترین مشاوره و کارشناسی را در اختیارتان می گذارم.

کارشناس و امین شما در منطقه

سعید خزایی

برای شما بهترین ها را آرزو میکنم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فرشته

قویترین و سالم ترین آژانس مسکن در تهرانپارس و عراقی