تائید
فروش مسکونیآپارتمانبام مهستان/فول تمیز/تخلیه

بام مهستان/فول تمیز/تخلیه

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
78
ساخت
1401
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬461٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✳️✳️✳️✳️یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری،املاک مهدی یار بروزترین و قوی ترین فایلینگ منطقه✳️✳️✳️✳️

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~-
‼️فوری‼️فوری‼️فوری‼️فوری‼️فوری‼️فوری‼️
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

♻️ آپارتمان 78 متری فول
♻️ طبقه اول
♻️ دارای 2 خواب
♻️ بهترین پروژه برا سرمایه گذاری و سکونت
♻️ قابل رهن 130 تا 150 میلیون

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
✅✅✅ سند 5 برگی قابل استعلام ✅✅✅
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

⭕ آدرس: هشتگرد جدید(مهستان)،فاز هفت بلوار امام رضا(ع),بالاتر از خیابان سرزمین،املاک مهدی یار

⭕ ارائه فایل های مشابه نزدیک به بودجه و سلیقه شما

⭕ بازدیدهمه روزه حتی ایام تعطیل،پاسخگویی تا 12 شب

⭕ برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید.

☎️ مشاور شما : خانم شاد