تائید
فروش مسکونیآپارتمانبجای مسکن ملی/ مسکن مهر میتونی بخری

بجای مسکن ملی/ مسکن مهر میتونی بخری

1 سال پیش در پرند

متراژ
75
ساخت
1403
قیمت کل
830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬066٬000 تومان
طبقه
همکف
««««««فایل واقعی و موجود »»»»»»

لوکیشن و ساختمان :
✅فاز6 جنوبی
✅پروژه کیسون
✅سازه بتنی
✅5طبقه 8واحدی
✅آسانسور
✅نوساز

واحد:
✅75متر
✅همکف
✅2خواب
✅کلید نخورده

شرایط پرداخت و قیمت :
150میلیون بصورت اقساط چند ماهه
قیمت کل : 980میلیون