تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج با اصالت + مشاعات هتلینگ

برج با اصالت + مشاعات هتلینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
245
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
110٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
448٬979٬000 تومان
طبقه
3
✅️بهترین لوکیشن

✅️245متر بسیار لوکس و خوش نقشه

✅️3خواب و 1 مسترروم

✅️تراس قابل چیدمان با ویو ماندگار

✅️روف گاردن استثنایی و بدون مشابه

✅️لابی مجلل و مرتفع

✅️سالن بیلیارد

✅️سالن اجتماعات با ظرفیت 500 میهمان

✅️سینمای لوکس و کاربردی

✅️سالن ورزش

✅️سونا استخر جکوزی بی نظیر و بدون مشابه

✅️سند آماده و کاملا شخصی

✅️فرصتی تکرار نشدنی

کارگزار امور ملکی شما؛
مازیار سعیدپور