تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج باغ/135متر2خ مستر/مشاعات هتلینگ/2پارکینگ

برج باغ/135متر2خ مستر/مشاعات هتلینگ/2پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
135
ساخت
1403
قیمت کل
33٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
244٬444٬000 تومان
طبقه
4
الهی به توکل نام اعظمت ........

زیر قیمت مبایعنامه قبلی خرید کنید شرایط خاص
و با اقساط بلند مدت 30٪ زیر قیمت
قابل توجه سرمایه گذار و مصرف کنندگان
لوکیشن بینظیر و دیپلمات نشین اقدسیه بوستان بن بست اختصاصی با نگهبانی 24 ساعته
برج باغ برند از سازننده بنام منطقه

135 متر 2 خواب مستر
نور و ویو جنوب
متریال تماما برند وارداتی
خوش نقشه
مشاعاتی استثنایی و خاص در منطقه همانند هتل 5 ستاره
دارای 2 پارکینگ سندی و باکس
سند شخصی و فاقد ریشه
توضیحاتی شنیدنی ؟!؟!؟!؟
مطیعی