تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج باغ 240متر+فول مشاعات+3جهت نور+3پارکینگ

برج باغ 240متر+فول مشاعات+3جهت نور+3پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
240
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
38٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
158٬333٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
10
✅ زعفرانیه برج باغ واق در تاپ لوکیشن
✅ احداث شده در زمینی به مساحت 3000متر مربع

▪️پلان تفکیک شده بدون یک متر پرتی،بسیار خوش نقشه

 ▪️شناور در نور 3 جهت ( شرق جنوب و غرب)

 ▪️2 تراس قابل چیدمان
 
▪️ویو ابدی و بدون مشرف پایتخت و کاخ
 
▪️ 3 خواب با ابعاد مناسب + نور مستقیم

 ▪️آشپزخانه فول فرنیش ✔️✔️✔️

▪️3 پارکینگ سندی ✔️✔️✔️

 ▪️مشاعات فاخر و دیدنی با معماری خیره کننده

 ▪️لابی مجلل + لابی من 3 شیفت
▪️ تیم خدماتی مقیم
▪️سالن اجتماعات مبل

▪️استخر ✅سونا ✅جکوزی ✅سالن جیم
 ▪️✅حیاط مشجر و ....

⚜️مشاور شما امیر خشنود 
⚜️مسکن دیپلمات