تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج باغ 260 متر کوچه زیر 13 ام ولنجک

برج باغ 260 متر کوچه زیر 13 ام ولنجک

1 سال پیش در تهران

متراژ
260
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
105٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
403٬846٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
اثری فاخر در بهترین لوکیشن ولنجک

پاگرد واحد ها کاملا مجزا
طبقات بالا با ویوی شمال و جنوب ابدی بدون مشرف

✅مشاعات آبی ،ورزشی و تفریخی در خور تحسین شامل:

✔500 متر لابی مجلل به همراه 3 شیفت لابی من
✔استخر با نور مستقیم ،سونا،جکوزی،حمام ترکی و ...
✔سالن ورزشی کاملا تجهیز شده
✔400 متر سالن اجتماعات با امکانات vlp با ورودی های مجزا خانم ها و آقایان

❗❗2 پارکنیگ❗❗

✔ورودی واحد ها با کارت و اثر انگشت

.......⚜⚜ تراس گاردن با دید ابدی ⚜⚜⚜......

✔ 2 آسانسور kohler آلمان با کارت ویژه برای هر واحد
✔سیستم هوشمند berker آلمان
✔چیلرها شرکت hidros ایتالیا
✔آشپزخانه فول فرنیش busch

✅ فایل اختصاصی ،بازدید با خانواده و با هماهنگی قبلی

ماهیگیر
املاک نماد زعفرانیه ، نماد اعتماد و اعتبار شمیرانات