تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج باغ برند الهیه 181متر+30متر تراس

برج باغ برند الهیه 181متر+30متر تراس

1 سال پیش در تهران

متراژ
181
ساخت
1402
قیمت کل
70٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
386٬740٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
12
⚜️سازه ای برند و نام آشنا از سازنده مطرح منطقه⚜️
✴️تاپ لوکیشین الهیه فیاضی
✴️سازه ای فاخر در زمینی به مساحت 5000متر مربع
✴️180متر + 30متر تراس
✴️واحد فول دیزاین شده
✴️فول فرنیش هست
✴️بسیار خوش نقشه
✴️نورگیر مطلوب از 2طرف
✴️2خواب مستر
✴️ارتفاع سقف بلند
✴️تراس 5متری مجزا دسترسی به آشپزخانه
✴️دارای 2پارکینگ سندی

✅فول مشاعات فعال:
➖لابی 1/200متری مجلل بهمراه پرسنل 3شیفت

☎️مشاور خداوردی