تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج باغ لئون 215 متر ولنجک

برج باغ لئون 215 متر ولنجک

2 سال پیش در تهران

متراژ
215
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
64٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
297٬674٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
با سلام

آفر قیمتی ویژه از مالک ، آخرین فرصت های خرید با قیمت های اسفند 1401

✔️215 متر 3 خواب ، 1 مستر
✔️طبقه 5 ، دید شمال و جنوب باز ، تمام فضاها نورمستقیم
✔️سیستم واحد کاملا هوشمند
✔️بالکن قابل چیدمان روی آشپزخانه
✔️پلان تفکیکی ، نشیمن مجزا

️مشاعات شامل :

️ورودی از لابی با ارتفاع 7 متر و 3 شیفت لابی من
️2 لاین آسانسور
️استخر ، سونا ، جکوزی ، سالن ورزش
️سالن اجتماعات کاملا تجهیز شده
️حیاط بسیار زیبا و مشجر

♦️2 پارکینگ سندی

ماهیگیر ، مسکن نماد زعفرانیه